OGZ
Het team
Han Bosman
Directeur
han@ogz.nl

Chris Aelberts
Partner
chris@beursgebouw.nl

Alrieke Vermeulen
E-mail Marketeer
alrieke@ogz.nl
Annemarie Bruinsma
Project Manager
annemarie@ogz.nl

Brigit Heijnen
Account Manager Onderwijs
brigit@ogz.nl
Coriene de Weijer
Account Manager
coriene@ogz.nl
Danique van Gerwen
Facilitair Manager
danique@ogz.nl
Dex
Office Manager
info@ogz.nl
Jill Oomen
Project Manager beurzen
jill@ogz.nl

Joris Verheijen
Marketing Manager Onderwijs
joris@ogz.nl
Lianne Kluitmans
FinanciŽle Administratie
administratie@ogz.nl

Loes van de Kimmenade
Facilitair Manager
loes@ogz.nl
Maegan Verspaget
Marketeer
maegan@ogz.nl
Melanie van Happen
Account Manager
melanie@ogz.nl
Mieke Zwanenberg
Account Manager Onderwijs
mieke@ogz.nl
Nadine van Gilst
Facilitair Manager
nadine@ogz.nl
Ralf Adang
Marketing Manager
ralf@ogz.nl
Richelle Schreurs
Marketing Manager E-commerce
richelle@ogz.nl
Robert Hoelen
Commercieel Manager
robert@ogz.nl
Roy Faas
Account Manager E-commerce
roy@ogz.nl
Sebastiaan Corstjens
Senior Account Manager
sebastiaan@ogz.nl
Susan de Groot
Facilitair Manager
susan@ogz.nl
Violette Dorssers
Assistent Content Manager
violette@ogz.nl
Ylona Rooijakkers
Account Manager
ylona@ogz.nl