OGZ
Het team
Han Bosman
Directeur
han@ogz.nl

Chris Aelberts
Partner
chris@beursgebouw.nl

Anne-Maartje Boeijenga
Facilitair Manager
anne-maartje@ogz.nl

Annemarie Bruinsma
Project Manager
annemarie@ogz.nl

Daatje van Alphen
Facilitair Manager
daatje@ogz.nl
Danique van Gerwen
Marketeer
danique@ogz.nl
Jill Oomen
Project Manager beurzen
jill@ogz.nl

Joris Verheijen
Marketing Manager Onderwijs
joris@ogz.nl
Lianne Kluitmans
FinanciŽle Administratie
administratie@ogz.nl

Melanie van Happen
Account manager
melanie@ogz.nl
Mieke Zwanenberg
Account Manager Onderwijs
mieke@ogz.nl
Nadine van Gilst
Facilitair Manager
nadine@ogz.nl
Ralf Adang
Marketing Manager
ralf@ogz.nl
   

Richelle Schreurs
Marketing Manager E-commerce
richelle@ogz.nl
Robert Hoelen
Commercieel Manager
robert@ogz.nl
Roy Faas
Account Manager E-commerce
roy@ogz.nl
Pieter van Bussel
Account Manager e-commerce
pieter@ogz.nl
Ylona Rooijakkers
Account Manager
ylona@ogz.nl
Violette Dorssers
Assistent content manager
violette@ogz.nl